Екскурсія на виробництві компанії O.L.KAR

    Екскурсія на виробництво – це завжди цікава та пізнавальна подія і ми із задоволенням прийняли запрошення від компанії "O.L.KAR-АгроЗооВет-Сервіс" відвідати їхнє виробництво.

 

    Компанія "O.L.KAR-АгроЗооВет-Сервіс" є лідером ветеринарного оптового ринку України. Заснована ще в 2003 році, вона досягла значних успіхів та стала однією з потужних в Україні. Щодня співробітники компанії приймають сотні замовлень по всій території України.

Більш ніж 1200 працівників виробляють та реалізують: протимікробні препарати, протипаразитарні препарати, протизапальні препарати, гормональні препарати, препарати для лікування внутрішніх органів, препарати для зовнішнього застосування, вітаміни та кормові добавки, корми для тварин, зоотовари, розчини для інфузій, дератизаційні засоби.

    Головні принципи роботи "O.L.KAR-АгроЗооВет-Сервіс"

- індивідуальний підхід до кожного Клієнта;

- оперативність в обслуговуванні;

- інформаційна підтримка з питань ветеринарії;

- поставка оригінальних препаратів високої якості в будь-яких обсягах;

- доставка препаратів в будь-яку географічну точку України два рази на тиждень. 

 

    Поїздка відбулась 31 березня. Місцезнаходження виробничих потужностей компанії - місто Шаргород (Вінницька обл.). На території виробництва нас зустріли представники O.L.KAR. Спочатку вони розповіли нам історію розвитку компанії, а потім відбулась екскурсія по всіх виробничих цехах (цех мазей, цех рідких форм, цех твердих форм та ін.). По закінченню ексурсії гостей чекала святкова вечеря та подарунки.

Write a comment

Comments: 0