Поїздка на завод PÖTTINGER в Австрію

   У грудні 2015 року компанія ПЬОТІНГЕР Україна запросила керівників з найкращих підприємств України на екскурсійну поїздку на завод PÖTTINGER в Австрію. Одне із запрошень отримало і ПСП "ЛІДЕР".

   Наше підприємство користується технікою PÖTTINGER з 2013 року та з власного досвіду знає, що таке співпрацювати з надійним партнером, який виготовляє якісну техніку та забезпечує відмінним сервісним обслуговуванням, а представники ПЬОТІНГЕР Україна - це досвідчені працівники, які неодноразово ділилися секретами заготівлі високоякісного сінажу на демо-показах ПСП "ЛІДЕР"

   Окрім екскурсії по заводу, керівники господарств також відвідали фермерське господарство Feichtlbauer та науково-дослідний інститут Gumpenstein, де австрійські фахівці поділилися власним досвідом з українськими господарями.

   В результаті поїздки було досягнуто головної мети - ознайомлення з останніми дослідженнями та новинками техніки компанії PÖTTINGER для покращення економічних показників та полегшення праці сільськогосподарського виробника.

 

   Висловлюємо подяку компанії ПЬОТІНГЕР Україна за надану поїздку та фото. 


Write a comment

Comments: 0