Найбільша в Україні страусина ферма

    Страусина ферма "Долина страусів" є найбільшою в Україні та знаходиться за 40 км від міста Київ в Макарівському районі, село Ясногородка. Доїхати на ферму можна на маршрутці № 376 зі станції метро "Нивки" або власним авто прямуючи по Житомирській трасі (детальну карту проїзду можна побачити на сайті ферми ostrich.com.ua). Режим відвідування: понеділок-п'ятниця - з 10.00 до 19.00, субота-неділя - з 10.00 до останнього відвідувача.

    Страусина ферма "Долина страусів" створена у 2001 році та займає площу в 20 га. Перших страусів було завезено з Бельгії. Наразі загальна кількість страусів, що знаходиться на фермі, перевищує сотню. Дорослих страусів тримають у спеціально огороджених загонах сім'ями: один самець і декілька самиць.

    Вхід на територію ферми тільки під наглядом екскурсовода, який розповість багато цікавої та кумедної інформації про страусів. Вартість екскурсії для дорослого - 50 грн., для дітей - 40 грн. Також в цю ціну входить відвідування невеличкого зоопарку, де всі бажаючі можуть поспілкуватися з тваринами та птахами, покататися на верблюді та віслюку, погодувати козенят та кроленят. На території "Долини страусів" обладнано дитячий майданчик, є крамниця з сувенірами, зробленими зі шкіри, пір'я і шкарлупи яєць страусів та ресторан із затишними альтанками, де можна скоштувати страви зі страусиного м'яса та яєць, а у "Винній поляні" можна продегустувати та придбати вина власного виробництва.

Write a comment

Comments: 0